Hp 14-dq6014dx Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Purple Laptop
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85362DFW |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $180.00
-65%$180.00
$63.00Hp 14-dq6014dx Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Purple Laptop
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85362DFW |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85362DFW |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










