
Hp 14-ep0299nr Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-EP0299NR |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95160KX4 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 14-ep0299nr Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-EP0299NR |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95160KX4 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | 14-EP0299NR |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95160KX4 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










