
Hp 14-ep2011 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Color | PINK |
| Model Number | 14-EP2011 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95210MM1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Hp 14-ep2011 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Color | PINK |
| Model Number | 14-EP2011 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95210MM1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PINK |
| Model Number | 14-EP2011 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H95210MM1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










