
Hp 14-fq0013dx Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 00356-0224-18326 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 14-fq0013dx Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 00356-0224-18326 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | 00356-0224-18326 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










