
Hp 14-fq0020nr Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | 14-FQ0020NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Hp 14-fq0020nr Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | 14-FQ0020NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | 14-FQ0020NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |










