
Hp 14-xa000nr Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD02800XQ |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-XA000NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 14-xa000nr Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD02800XQ |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-XA000NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD02800XQ |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-XA000NR |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition










