
Hp 14a-ca0030wm Intel Celeron 8 Gb Less Than 16 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Hp 14a-ca0030wm Intel Celeron 8 Gb Less Than 16 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition










