
Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD1033VKL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD1033VKL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD1033VKL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










