Hp 14a-ne0013dx Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
no charger
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD4457M32 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Good, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Hp 14a-ne0013dx Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
no charger
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD4457M32 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
no charger
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD4457M32 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Good, pre-owned condition










