
Hp 14a-ne1013dx Amd A8 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 19 |
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 1H85356MQJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD A8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 14a-ne1013dx Amd A8 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 19 |
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 1H85356MQJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD A8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 19 |
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 1H85356MQJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD A8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










