
Hp 14a-nf0131wm 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD435033Q |
| Processor Type |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Hp 14a-nf0131wm 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD435033Q |
| Processor Type |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD435033Q |
| Processor Type |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |










