
Hp 14ax010nr Intel Celeron 6 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD638HB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14AX010NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25Hp 14ax010nr Intel Celeron 6 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD638HB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14AX010NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD638HB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14AX010NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |










