
Hp 14c-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Color | PINK |
| Model Number | 14C-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG3194PBG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $100.00
-65%$100.00
$35.00Hp 14c-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Color | PINK |
| Model Number | 14C-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG3194PBG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PINK |
| Model Number | 14C-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CG3194PBG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |










