
Hp 14fq1005cl Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 5CD24QBCM3 |
| Model Number | 14FQ1005CL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 14fq1005cl Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 5CD24QBCM3 |
| Model Number | 14FQ1005CL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 5CD24QBCM3 |
| Model Number | 14FQ1005CL |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










