
Hp 15-1272wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5370724 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-1272WM |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 15-1272wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5370724 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-1272WM |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5370724 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-1272WM |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |










