
Hp 15-aq166nr Intel Core I7 - 7th Generation 12 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | 15-AQ166NR |
| Serial# | 8CG74654CR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $192.99
-65%$192.99
$67.55Hp 15-aq166nr Intel Core I7 - 7th Generation 12 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | 15-AQ166NR |
| Serial# | 8CG74654CR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Model Number | 15-AQ166NR |
| Serial# | 8CG74654CR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |










