
Hp 15-ba009dx Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND7023P60 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BA009DX |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $75.00
-65%$75.00
$26.25Hp 15-ba009dx Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND7023P60 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BA009DX |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND7023P60 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BA009DX |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |










