
Hp 15-bs244wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND8503FYN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-BS244WM |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Hp 15-bs244wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND8503FYN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-BS244WM |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND8503FYN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | RED |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-BS244WM |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |










