
Hp 15-cs2079nr Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 900 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD9200JZ3 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $374.99
-65%$374.99
$131.25Hp 15-cs2079nr Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 900 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD9200JZ3 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD9200JZ3 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










