Hp 15-da1096la Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 8CCG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DA1096LA |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 15-da1096la Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 8CCG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DA1096LA |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 8CCG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-DA1096LA |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition










