
Hp 15-db0031nr Amd A9 4 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND9425FNF |
| Processor Type | AMD A9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 15-DB0031NR |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Hp 15-db0031nr Amd A9 4 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND9425FNF |
| Processor Type | AMD A9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 15-DB0031NR |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND9425FNF |
| Processor Type | AMD A9 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 15-DB0031NR |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










