
Hp 15-ds1083d Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DS1083D |
| Serial# | 8CG0451DCD |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | hp |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 15-ds1083d Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DS1083D |
| Serial# | 8CG0451DCD |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | hp |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DS1083D |
| Serial# | 8CG0451DCD |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | hp |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










