
Hp 15-dw0037wm Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND9505X7D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 15-dw0037wm Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND9505X7D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-DW0037WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND9505X7D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










