Hp 15-dw0xx Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW0XX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$35.00
Original: $100.00
-65%Hp 15-dw0xx Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Red Laptop—
$100.00
$35.00Hp 15-dw0xx Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW0XX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW0XX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










