
Hp 15-dw1033dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND2022Y3Y |
| Model Number | 15-DW1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 15-dw1033dx Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND2022Y3Y |
| Model Number | 15-DW1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND2022Y3Y |
| Model Number | 15-DW1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










