Hp 15-dy1076nr Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD03823BV |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 15-DY1076NR |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Original: $314.99
-65%$314.99
$110.25Hp 15-dy1076nr Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD03823BV |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 15-DY1076NR |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD03823BV |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 15-DY1076NR |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |










