Hp 15/dy2131wm Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3208WC4 |
| Model Number | 15/DY2131WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Hp 15/dy2131wm Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3208WC4 |
| Model Number | 15/DY2131WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3208WC4 |
| Model Number | 15/DY2131WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










