
Hp 15-dy2702dx Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-DY2702DX |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD326F5B8 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Hp 15-dy2702dx Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-DY2702DX |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD326F5B8 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 15-DY2702DX |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD326F5B8 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










