
Hp 15-dy2792wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | 5CD320HH86 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DY2792WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $144.99
-65%$144.99
$50.75Hp 15-dy2792wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | 5CD320HH86 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DY2792WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD320HH86 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DY2792WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










