
Hp 15-ec0095nr Amd Ryzen 7 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EC0095NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD937DZ8M |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50Hp 15-ec0095nr Amd Ryzen 7 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EC0095NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD937DZ8M |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EC0095NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD937DZ8M |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










