
Hp 15-ef1040nr 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD0521SDB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EF1040NR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 15-ef1040nr 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD0521SDB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EF1040NR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD0521SDB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EF1040NR |
Condition
Excellent, pre-owned condition










