
Hp 15-fa0082wm Intel Core I5 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FA0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85280P1V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$145.99
Hp 15-fa0082wm Intel Core I5 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$145.99
Hp 15-fa0082wm Intel Core I5 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FA0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85280P1V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FA0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85280P1V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










