
Hp 15-fc0025dx Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H851139R9 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15-FC0025DX |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 15-fc0025dx Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H851139R9 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15-FC0025DX |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H851139R9 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15-FC0025DX |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition










