
Hp 15-fc0105nr Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-FC0105NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD437M22D |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $80.99
-65%$80.99
$28.35Hp 15-fc0105nr Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-FC0105NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD437M22D |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 15-FC0105NR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD437M22D |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition










