
Hp 15-fc0257nr Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD317737Y |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FC0257NR |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Hp 15-fc0257nr Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD317737Y |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FC0257NR |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD317737Y |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FC0257NR |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










