Hp 15-fd0023dx Intel Core I3 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CD5017V19 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0023DX |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $100.99
-65%$100.99
$35.35Hp 15-fd0023dx Intel Core I3 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CD5017V19 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0023DX |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CD5017V19 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0023DX |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |










