
Hp 15-fd0081wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-FD0081WM |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD425HBQT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Hp 15-fd0081wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-FD0081WM |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD425HBQT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-FD0081WM |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD425HBQT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










