Hp 15-fd0082wm Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H854637CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Hp 15-fd0082wm Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H854637CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H854637CL |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










