
Hp 15-fd0082wm Intel Xeon 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Serial# | 1H511057M |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 15-fd0082wm Intel Xeon 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Serial# | 1H511057M |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Serial# | 1H511057M |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










