
Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H84340QG27L2C7UAABA15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Hp 15-fd0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H84340QG27L2C7UAABA15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H84340QG27L2C7UAABA15-FD0083WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |










