
Hp 15-fd0084wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H855409 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Hp 15-fd0084wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H855409 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H855409 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |










