
Hp 15-fd0153wm Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0153WM |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1H8528444P |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Hp 15-fd0153wm Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0153WM |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1H8528444P |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0153WM |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 1H8528444P |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










