
Hp 15-fd0609nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0609NR |
| Serial# | 1H85464661 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Hp 15-fd0609nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0609NR |
| Serial# | 1H85464661 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0609NR |
| Serial# | 1H85464661 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










