Hp 15-fd0xxx Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0XXX |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4285JSD |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $150.99
-65%$150.99
$52.85Hp 15-fd0xxx Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0XXX |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4285JSD |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0XXX |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD4285JSD |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










