
Hp 15m-bq121dx Amd Ryzen 5 8 Gb 900 Gb Purple Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | 8CG80235KW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15M-BQ121DX |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Hp 15m-bq121dx Amd Ryzen 5 8 Gb 900 Gb Purple Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | 8CG80235KW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15M-BQ121DX |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | 8CG80235KW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15M-BQ121DX |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










