Hp 15m-dr1011dx Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | 15M-DR1011DX |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 8CG94458GM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 15m-dr1011dx Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | 15M-DR1011DX |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 8CG94458GM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 15M-DR1011DX |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 8CG94458GM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










