
Hp 15m-ee0013dx Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Brown Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND020691X |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15M-EE0013DX |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $248.99
-65%$248.99
$87.15Hp 15m-ee0013dx Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Brown Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND020691X |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15M-EE0013DX |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND020691X |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15M-EE0013DX |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |










