
Hp 16-a0045nr Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0045NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD05OFF52 |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00Hp 16-a0045nr Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0045NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD05OFF52 |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 16-A0045NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD05OFF52 |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| 10 KEY |










