
Hp 16-ar0013dx Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 8CG51225GX |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 16-AR0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Hp 16-ar0013dx Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 8CG51225GX |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 16-AR0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 8CG51225GX |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 16-AR0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










