
Hp 16-as0023dx Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 16-AS0023DX |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | VNY546BDW9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00Hp 16-as0023dx Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 16-AS0023DX |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | VNY546BDW9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 16-AS0023DX |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | VNY546BDW9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










